Aktuality 2017/2018

NOVÉ INFORMACE:

POMŮCKY PRO 4. třídu - pomucky_pro_4._tridu.docx

KONZULTAČNÍ HODINY: 1. patro (Prosím o ohlášení předem. Děkuji.)

Organizace začátku šk. roku 2017/2018
  • 1. školní den: První školní den půjdeme do tříd bez přezutí. Přineste si základní psací potřeby. Naše třída 4. B je umístěna v 1. patře - oranžové patro.
  • Organizace prvních školních dnů: zde

! UPOZORNĚNÍ jen pro ty rodiče, kteří neoznamují důvod absence (sice omluví žáka v žákovské knížce po návratu žáka do školy, ale po celou dobu jeho absence neoznámí, co se s žákem děje): Každou neúčast ve vyučování je nutno řádně a včas omluvit. Rodiče oznámí osobně, písemně (např. e-mailem) nebo telefonicky do tří dnů důvod absence. Po návratu žáka musí zákonní zástupci nejpozději třetí pracovní den doložit důvody nepřítomnosti s přesným vymezením její délky-zapsat do žákovské knížky.

Prosím, podepisujte dětem i ve 4. tř. každý den deníček (vždy pod zaznamenaný úkol). Ať vím, že děti opravdu úkoly plní. Podepisujte dětem v žákovské knížce známky. Děkuji.

INFORMACE, JAK SE ZBAVIT VŠÍ: info_o_vsich.pdf

Kroužky ve šk. roce 2017/2018