Aktuálně
Den otevřených dveří na Úvoze

Vážení rodiče, ve středu 22.3. budou na naší škole otevřeny „všechny dveře“.

Můžete si prohlédnout školu a získat potřebné informace k zápisu a profilaci školy - Skupinová výuka nadaných dětí a Lední hokej. Pro děti budou připraveny zajímavé dílničky, např. Badatelna, Mozkovna, Opičárna nebo třeba Robotárna.

Všichni jste srdečně zváni.


Interní kroužky

Veškeré informace najdete v záložce Volnočasové aktivity


Anglie

Seznam účastníků a náhradníků zájezdu do Anglie zde.

Logická olympiáda

Registrace do letošní Logické olympiády, pořádané Mensou ČR, byla zahájena.
Přihlásit se můžete zde. Pozor, ukončení registrace je 30.9. 2020.Registrace nových žáků v Edupage

eda201909121017104062.jpgŽádáme rodiče žáků, přijatých na naši školu od 1. 9. 2022, aby neprodleně vyplnili registraci do školního informačního systému Edupage, pokud tak již neučinili. Registrujte se zde: https://zsuvoz.edupage.org/register/ Pokud se nezaregistrujete, nedostanou se k vám zásadní informace k zahájení školního roku 2022/2023. Děkujeme za spolupráci.Miniiqáček

Kroužek Miniiqáček pro nadané předškoláky začíná ve středu 2.11. Rodiče s dětmi vyzvedne lektorka před školou v 13.30. Předpokládaná délka úvodní lekce 13.45 - 14.30. Přihlašování dětí a případné dotazy na: indrova@zsuvoz.cz. Doporučujeme sportovní oblečení dětí.

Vítáme všechny v novém školním roce 2022/2023

Organizace výuky v prvních dnech školního roku bude probíhat podle obvyklého harmonogramu:
Organizace prvního týdne

Na prvňáčky bude čekat jejich paní učitelka v 7.40 před školou (případně ve vestibulu školy).

Seznamy pomůcek pro jednotlivé předměty najdete na webových stránkách tříd, popř. vám budou informace podány třídními vyučujícími prostřednictvím Edupage.Poslední školní den

Poslední školní den jsme se - mimojiné - rozloučili s našimi deváťáky. Jako tradičně za žáky přišel pan ředitel a pan zástupce a předali jim dárky na památku. Jako tradičně je po rozdání vysvědčení ze školní budovy za velkých ovací odvedli prvňáčci. A - jako tradičně - u toho bylo hodně emocí. Před školou se dlouho vzpomínalo, plakalo, objímalo. A dokonce - tentokrát zcela netradičně - zazněla i živá hudba v podání 9.C (viz školní FB).
Dojemná a upřímná slova žáků 9.B a 9.C, která zazněla ve školním rozhlase, si můžete přečíst zde 9.B, 9.C, fotky najdete ve fotogalerii.
Přejem všem našim deváťákům, ať se jim daří.

Pangea - 1. místo

V pátek 17.6. 2022 se v Nové budově Národního muzea v Praze uskutečnilo celorepublikové finále mezinárnodní matematické soutěže Pangea. Naše škola tam měla čtyři zástupce - Františka Koňaříka a Michaelu Kratochvílovou z 5.C, Ellu Mazánkovou z 6.C a Martina Mlčůcha ze 7.C. Všichni byli úspěšní a obsadili ve svých kategoriích vysoká místa. Nejlépe (a to absolutně) však zadané úkoly zvládl Martin Mlčůch, který v kategorii sedmých tříd vyhrál a byl v tomto ročníku nejlepším řešitelem. Gratulujeme.

Martin Mlčůch

Zápis 2022/2023

Identifikátory žáků přijatých do 1. ročníku ve šk. roce 2022/2023 zde.

Oznámení o konání zvláštního zápisu

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)
Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» - освіта)

Termín zápisu / Дата та час запису: 14. 6. 2022 v 11.00 - 15.00h
Místo zápisu / Місце запису: kancelář školy
Předpokládaný počet přijímaných / Орієнтовна кількість дітей: 0
Konání zápisu: ZDE
Žádost o přijetí:ZDE
Žádost o odklad: ZDE
Výsledek přijímacího řízení do 1. ročníku ve šk. roce 2022/2023:
K zápisu do 1. ročníku se přihlásilo 1 dítě
Volná kapacita 0
Přijatí žáci 0
Nepřijatí žáci 1

Mendelův den na Úvoze

gregor-pkpeu5ccj1j1x2p3mf5h13vpd12lmvktm2h1jmulkm.jpgVážení rodiče,

ve čtvrtek 19.5. proběhne na naší škole akce s názvem Mendelův den. Jeho součástí bude i odpolední program určený pro předškolní děti - více zde.

Jste srdečně zváni.Jak jsem zařídil medaili

Na letošním turnaji Prague Floorball Cup jsme se s týmem SK TROOPERS umístili na 3. místě ze 30 týmů. Skupinu jsme vyhráli na plné čáře. Proti Spartě Red jsme vyhráli 6:3, proti Mohelnici jsme vyhráli 8:2 a poslední zápas skupiny jsme porazili slovenský tým SK Lido Bratislava 16:3. Do play off jsme šli jako vítězové skupiny. První zápas play off jsme porazili tým Trenčína 4:1. Za 2 hodiny jsme měli hrát zápas proti Vítkovicím, kteří byli favorité celého turnaje. Zápas jsme odehráli na nafukovací hale kde bylo tak 40 °C. Zápas byl velmi napínavý a vyhrocený až do poslední minuty. V základní hrací době se nerozhodlo a do prodloužení se šlo s remízou 3:3. Ale hned po 30 vteřinách prodloužení jsem nahrál na vítězný gól a šťastnějším týmem jsme byli my. Už jsme byli rádi, že si z turnaje odvezeme medaili a pohár. Po oslavách v šatně nám trenéři řekli, že hrajeme za 30 minut. Rychle jsme se přesunuli na další halu a šli jsme hrát o postup do finále proti Kanonýrům z Kladna. Zápas jsme bohužel prohráli 1:4, ale byli jsme rádi, že jsme takhle uspěli.
Adam Zuščák

Úspěch v Babylónu

Nedávno proběhla soutěž ve čtenářské gramotnosti Babylon aneb Rozumíme si? Soutěže se zúčastnili žáci 5.ročníků. Do městského kola postoupilo celkem 11 dětí (2 z 5.B a 9 z 5.C). Deset z nich bylo úspěšnými řešiteli. Krásný výsledek! Obrovská pochvala patří třem žákyním z 5.C - Magdaleně Anně Němcové, Klaudii Neugebauerové - děvčata obsadila krásné 2.místo a Michaele Kratochvílové, která obsadila bezvadné 3.místo. Dětem děkujeme za vynaloženou energii, zápal a chuť, s jakými do soutěže šly. Velká pochvala patří všem za příkladnou reprezentaci naší školy.

Když zmizí les...

Dětské oddělení MĚSTSKÉ KNIHOVNY ZNOJMO ve spolupráci s projektem MAP V ORP ZNOJMO II. uspořádalo již 17. ročník literární soutěže s názvem Literární osvěžení aneb autorské psaní a čtení žáků základních škol, studentů středních a učňovských škol.

V soutěžní kategorii 2.- 4. ročníků základních škol obsadil 3. místo žák naší školy Jano Brhlík z třídy 4.C. Porotu oslovila jeho próza na téma „Co ztratím, když zmizí les“.

Janovi srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších spisovatelských úspěchů.

Matematické soutěže

Naši žáci se letos zúčastnili několika matematických soutěží. Po úspěchu Martina Sedláčka na Logické olympiádě (vítěz krajského finále) se několika žákům vydařil i postup do okresního kola Matematické olympiády. Kluci ze 7.C (Vojta Polášek, Martin Mlčůch a Vojta Macek) se stali jeho úspěšnými řešiteli a obsadili 4.,7. a 9. místo.

Jako již tradičně jsme zdolávali i Matematického klokana. Zúčastnili se ho téměř všichni žáci školy od 2. do 9. ročníku. Výsledky zde: Klokan 2022 - nejlepší řešitelé.

A nakonec se žáci některých tříd utkali s Pangeou. Poslední kolo této mezinárodní matematické soutěže bude probíhat v pátek 17. 6. 2022 v Nové budově Národního muzea v Praze. Celorepublikového finále se zúčastní František Koňařík a Michaela Kratochvílová z 5.C, Ella Mazánková z 6.C a Martin Mlčůch ze 7.C. Budeme držet palce.

Úvoz peče pro Ukrajinu

V pátek 25.3. proběhla na naší škole akce s názvem „Úvoz peče pro Ukrajinu“. Fotografie z akce zde. Cílem akce bylo vybrat finanční prostředky, které poputují dětem zasaženým tímto válečným konfliktem. V rámci dopoledne nás navštívila i nově vzniklá třída při ZŠ Cacovická. Vzájemně jsme se naučili pár základních slov našich jazyků, společně prodávali dobroty, které upekly naše maminky a žáci vyšších ročníků, a alespoň na malou chvíli nahlédli do kultury jiného národa. Výsledkem akce je úctyhodně vysoká částka 17 300 Kč, jež poputuje dětem na školní a didaktické pomůcky.

Všem pečícím i nakupujícím moc děkujeme za účast.

Den otevřených dveří

Ve středu 23. března byly na Úvoze otevřeny „všechny dveře“. Od 14.00 do 17.00 se mohl každý návštěvník seznámit s naší školou prostřednictvím nejrůznějších dílen. Viz fotogalerie.


Mistr republiky chodí na Úvoz

Gratulujeme Martinovi Šírovi, žákovi třídy 7.A, který se nedávno stal mistrem České republiky v běhu na lyžích.

Další první místo!

soutez-regiony-nas-bavi.jpgSedm oddělení školní družiny se zúčastnilo celostátní výtvarné soutěže vypsané Ministerstvem pro místní rozvoj, Integrovaným regionálním operačním programem. Porotu kreativně zpracované projekty zaujaly natolik, že udělila Základní škole Úvoz první místo. Výhrou v hodnotě 50.000Kč je herní sestava dětského hřiště.


20211109_150235.jpg 20211109_150249.jpg whatsapp_image_2021-11-01_at_14.13.59.jpeg

20211109_150304.jpg 20211109_150240.jpg whatsapp_image_2021-11-03_at_14.30.19.jpeg


Logická olympiáda - krajské finále

img_6793.jpgV pátek 5. listopadu proběhlo krajské kolo Logické olympiády v Jihomoravském kraji. A pro naši školu bylo velice úspěšné. Na základě online testu se do něj probojovalo celkem 8 našich žáků - sourozenci Peter (3.B) a Richard (5.C) Smith, sestry Viola (5.B) a Sofie (6.C) Foretová (5.B), Livia Gabriel (4.B), Martin Sedláček (3.C), Klaudie Neugebauerová (5.C) a Martin Mlčůch (7.C). V tomto krajském finále zvítězil Martin Sedláček a postupuje tak do celorepublikového finále v Míčovně Pražského hradu.

Blahopřejeme k úspěchu všem žákům a Martinovi budeme držet palce.

www.novinky.cz

Výtvarná soutěž

screenshot_20211112-084811_word.jpgŽáci z 3. oddělení školní družiny se zúčastnili výtvarné soutěže „Déšť - Brno - děti“ pořádané Magistrátem města Brna, odbor životního prostředí a Základní uměleckou školou Pavla Křížkovského v Brně, kde se umístili na dvou prvních místech a jednom stříbrném. Viola Jančušová (3.C) zvítězila v kategorii nejmladších, Vojtěch Dvorský (3.C) se umístil druhý. Michaela Kratochvílová a Klaudie Neugebauerová (5.C) zvítězily v kategorii kolektivní práce. Slavnostní vyhlášení a výstava se budou konat v Centru volného času v Lužánkách. Gratulujeme.

Aktuální upozornění


Kroužek Miniiqáček
pro nadané předškoláky začíná 3. 11. Rodiče s dětmi vyzvedne lektorka před školou v 13.30. Předpokládaná délka úvodní lekce 13.45 - 14.30. Dodatečné přihlašování dětí a případné dotazy na: indrova@zsuvoz.cz. Doporučujeme sportovní oblečení dětí.

Dosud volná kapacita kroužků
Taneční v úterý 14 - 15
Již v úterý 5. října startuje na naší škole další ročník tanečního kroužku Dance for people.
Kroužek je pro všechny holky i kluky, kteří rádi tancují a chtěli by se naučit spoustu nových tanečních stylů, technik a sestaviček. Tanec, úsměv, hudba, zábava, radost. To vše a mnohem víc!Chceš se přidat i ty?Přihlas se na www.danceforpeople.cz

Věda nás baví - čtvrtek 14 - 15

Otevřené kroužkyzde
Pokud v přehledu otevřených externích kroužků najdete ten, který jste vybrali, je nutné zaregistrovat dítě i u dané organizace.
Pokyny k úhradám za školní kroužky najdete také zde:https://www.zsuvoz.cz/doku.php?id=volnocasove_aktivity:start


Registrace do Edupage

eda201909121017104062.jpgVážení rodiče,
vy, kteří jste svoje dítě dosud nezaregistrovali do školního systému Edupage, učiňte tak co nejdříve. Registraci vytvořte zde. Bez registrace, nelze vytvořit dítěti účet, není možné vám vygenerovat přístupové heslo k účtu, to znamená, že nebudete mít možnost získat informace ředitelství školy a třídních vyučujících.
Pokud jste následně neobdrželi nebo nefungují vaše přihlašovací údaje do Edupage, obraťte se na Mgr. Německého (nemecky@zsuvoz.cz). Pokud jste si změnili emailovou adresu, kontaktujte třídního učitele.

Děkujeme za spolupráci.

Pangea - finále

picture1.jpg Ve čtvrtek 17.6.2021 proběhlo celostátní kolo matematické soutěže Pangea (ročník 2020). Vzhledem k epidemiologickým opatřením se termín několikrát odkládal. Do celostátního kola postoupili čtyři žáci naší školy. Mezi nimi byl i František Koňařík ze 4.C, který se na matematické klání moc těšil a dal si za cíl umístit se v top desítce. Svého cíle dosáhl - obsadil ve své kategorii 1. místo a stal se absolutním vítězem. Františku, jsme na Tebe moc pyšní a srdečně gratulujeme!

I ostatní finalisté si vedli velmi dobře. Šimon Zlámal a Petr Matějka ze 4.D obsadili 4., resp. 14 místo a Vojta Polášek z 5.C byl na 4. místě. Všem děkujeme za reprezentaci a k úspěchu gratulujeme.


Ročník 2021, který se konal o den později v pátek 18.6., byl pro naše žáky rovněž velmi úspěšný. V kategorii šestých ročníků první a druhé místo obsadili žáci 6.C Vojta Polášek a Martin Mlčůch, na třetím místě skončina Běta Kubátová z 5.D. V první desítce ve své kategorii skončili i žáci 5.D Sofie Foretová a Šimon Zlámal. Rovněž děkujeme a gratulujeme.

Úvodní třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se koná dle rozpisu:

16. 6. v 16.00h - žáci přijatí do běžné třídy
23. 6. v 16.00h - žáci přijatí do výběrových tříd
Rodiče upozorňujeme, že během pobytu ve školní budově je nutné mít respirátor. Pozvánku na třídní schůzku zasíláme i emailem.Těšíme se na naše první setkání.

Zápis

Seznam identifikátorů žáků přijatých k základnímu vzdělávání na ZŠ Úvoz ve školním roce 2021/2022 zde.

Kroužky do konce šk. roku

Vážení rodiče,
rozhodnutím vedení školy již nebudou do konce školního roku realizovány žádné kroužky v prostorách budovy. Zálohy plateb za kroužky, které byly zaslány v měsíci září na účet školy, budou vráceny žákům zpět. Podrobnější informace poskytnou třídní vyučující, jakmile budou zálohy připraveny k předání. Věříme, že v příštím školním roce se nám podaří stejné kroužky opět nabídnout a epidemická situace umožní jejich celoroční realizaci.

Matematická soutěž MASO

V jarním kole matematické soutěže MASO, pořádané Matematicko-fyzikální fakultou UK, tým 9.D ve složení Filip Takáč, David Buček a David Filla opět potvrdil pozici nejlepšího týmu ze základních škol. Celkově se umístili jako 6. z 388 účastníků.

O Úvoze

V květnových Učitelských novinách o naší škole vyšel článek. K přečtení zde.

Pangea - finále

Do celorepublikového finále matematické soutěže Pangea postoupili:

* Martin Mlčůch a Vojta Polášek z 6.C

* Sofie Foretová, Šimon Zlámal, Běta Kubátová a Petr Matějka z 5.D

* Filip Takáč, David Krkoška, Adam Hanzelín a David Buček z 9.D

Gratulujeme a držíme palce :-)

Harry Potter na Úvoze

V úterý 27.4. ve Zprávičkách na ČT déčku proběhla reportáž o naší škole, konkrétně o tom, jak v družince natáčí děti ze 3. oddělení pod vedením paní vychovatelky Markéty Peringerové film Harry Potter a tajemná komnata na Úvoze. Premiéra filmu bude příští týden ve čtvrtek, tj. 6.5. Těšíme se :-)

https://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

Matematický klokan

Výsledky letošního „online ročníku“ soutěže Matematický klokan zde.

Maskot našeho klubu

maskot-a3.jpgHokejový klub ve spolupráci se školou vyhlásil výtvarnou soutěž o návrh na maskota HCM Warriors Brno. Zapojit se mohou všichni, více zde.

Harry Potter na Úvoze?

Navzdory složité situaci se snažíme v družině tvořit, bavit se a vše brát s optimismem. Pro lepší náladu nás i žáků, kteří jsou doma na distanční výuce, uvádíme krátkou ukázku z filmu Harry Potter a tajemná komnata na Úvoze, který bude na vašich obrazovkách k vidění koncem jara :-)

Coming soon...

S pozdravem 3. oddělení.

Výuka od 4.1.2021

Vážení rodiče
z nařízení Vlády České republiky přecházíme opět od 4.1.2021 na distanční výuku, která je povinná a týká se žáků 3. - 9. ročníku.

Distanční výuka bude nadále probíhat dle upravených rozvrhů od 30.11.2020.

Hlavním komunikačním prostředkem pro distanční výuku je nadále školní systém EduPage, jehož prostřednictvím budou žáci dostávat pokyny od jednotlivých vyučujících. Online výuka přes videohovory bude předem plánována a zaznamenána v třídních knihách Edupage (symbol kamerka).

Pokyny ke stravování během distanční výuky najdete na https://www.sjuvoz.cz/

PF 2021

Kolektiv ZŠ Úvoz

přeje svým žákům,

jejich rodičům a

všem přátelům školy

radostné Vánoce

a „zdravý“ rok 2021.

Informace k prezenční výuce od 30.11.2020

Vyjádření hygienické stanice k povinnosti nošení roušek ve školách během prezenční výuky v době mimořádného opatření: Nošení roušek je povinné pro všechny žáky po celou dobu výuky. Alternativa v podobě štítu je umožněna žákům pouze na základě potvrzení pediatra. Pokud tento potvrzení nevydá, dítě se prezenční výuky bez roušky účastnit nemůže a nadále je vzděláváno distanční formou.
Organizační pokyny k prezenční výuce od 30. 11. 2020zde
Upravené rozvrhy jednotlivých tříd zde
Nástupy ke stravování po skončené výuce budou realizovány dle rozpisu a pokynů vyučujících posledních vyučovacích hodin daný den.

Informace k prezenční výuce od 18.11.2020

Váženi rodiče,
posíláme Vám organizaci výuky 1. a 2. ročníku do od 18. 11.
2. ročník nastupuje do budovy školy v 8.00 h, výuku zahájí v 8.15 a ukončí v 12.00 h.
1. ročník nastupuje do budovy školy v 8.15 h, kde budou čekat třídní vyučující, výuka bude zahájena v 8.30 h a ukončena 11.40 h.
Rozvrhy tříd stanoví třídní učitelé, výuka bude probíhat v blocích, ne podle zvonění, dle pokynů třídních vyučujících.
Po ukončení vyučování odchází děti do ŠD, nedružinové děti doprovodí třídní vyučující na oběd a dohlédnou na jejich odchod z prostoru šaten.
Oddělení v ŠD budou podle tříd. Děti navštěvující ŠD půjdou na oběd dle stanoveného rozpisu, se svými vychovatelkami.
Provoz školní družiny bude zveřejněn na https://www.zsuvoz.cz/doku.php?id=sd:aktuality
Během celého pobytu v budově školy je povinné nošení roušek.
Pokyny ke stravování žáků najdete na https://www.sjuvoz.cz/

Za vedení školy Mgr. Miloš Doležal

Matematická soutěž MASO

Ve čtvrtek 12. 11. proběhl 26. ročník matematické soutěže MASO pořádané Matematicko-fyzikální fakultou UK. Letos se soutěž konala online formou a tým žáků naší školy ve složení - Filip Takáč, David Buček a David Filla - skončil jako nejlepší tým ze základních škol. Celkově se umístili jako 29. z 392 účastníků.

Logická olympiáda - krajské finále

Krajské kolo proběhne pro všechny kategorie v pátek 6. 11. 2020 on-line formou. Soutěžící budou řešit jeden test v délce 30 minut. Test krajského kola bude dostupný na webu soutěže po přihlášení - stejně jako do základního kola, platí stejná registrace i heslo. Test bude možno řešit od 8.00 do 20.00.

Po dobu přípravy, konání a vyhodnocení krajských kol bude přihlášení do systému možné pouze pro krajské semifinalisty, ostatní budou mít přihlášení dočasně zablokováno.

Výsledky krajského kola budou k dispozici na webu soutěže v pondělí 9. 11. 2020.
Krajští finalisté:
Kategorie A - Ella Mazánková, Sofie Foretová, Michal Boušek, Petr Matějka z 5.D a Jakub Šteflíček ze 4.C
Kategorie B - Martin Mlčůch ze 6.C a David Buček z 9.D

Blahopřejeme všem žákům, kteří budou bojovat i v krajském kole a přejeme hodně štěstí!

Výuka v období od 14. října

Vážení žáci a rodiče,
z nařízení Vlády České republiky přecházíme od zítřka - 14.10. na distanční výuku, která je povinná a týká se všech žáků školy. Hlavním komunikačním prostředkem pro distanční výuku je školní systém EduPage, jehož prostřednictvím budou žáci dostávat pokyny od jednotlivých vyučujících. Online výuka přes videohovory bude předem plánována a zaznamenána jako nová „Událost“ v Edupage. Žáci se k videohovoru připojí přes webový odkaz, který obdrží od vyučujícího.

Úřední hodiny v období od 14. 10. budou v pondělí a středu v době 8.00 – 13.00 hod.

V případě čerpání tzv. krizového ošetřovného se (narozdíl o jarních měsíců) nevyžaduje potvrzení školy o uzavření. To má být nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření.

Informace KHS

Aktuální informace ke kroužkům

Vzhledem k hygienickým opatřením stanoveným vládou a rozhodnutím školy je pozatavena činnost veškerých interních i externích kroužků do 28. 1. 2021

Opatřením není postižen výukový kroužek Anglická konverzace.
Kroužek individuální logopedická péče bude pokračovat po obnovení prezenční výuky.


Přehled otevřených kroužkůZDE
Kontakty na externí kroužky ZDE

Aktuálně k externím kroužkům:
Organizace pořádající kroužek Programáček nebude kroužek otvírat.
Kroužek Basket bude letos pro žáky zdarma.
Kroužek Legorobotika se pro velký zájem dělí na 2 skupiny. Pro starší žáky 3. - 5. ročníku lekce začne v 15 h.
Znovu připomínáme rodičům, aby školní kroužky hradili až od 16. 9.
O přijetí do kroužku rodiče neinformujeme, pouze pokud je kroužek plný, škola oznamuje nepřijetí
Pokud jste přihlásili dítě do externího kroužku jen u pořádající organizace, přihlašte jej neprodleně i na naší škole viz níže.

Matematická soutěž Pangea

Ve čtvrtek 8. 10. 2020 v Nové budově Národního muzea v Praze proběhně finálové kolo matematické soutěže Pangea. Z naší školy se do samotného finále probojovali 4 žáci - František Koňařík (4.C), Petr Matějka a Šimon Zlámal (5.D) a Vojta Polášek (6.C). Budeme držet palce.

Kroužek MINIIQÁČEK pro předškoláky

V letošním školním roce bude kroužek pro nadané předškoláky realizován v období únor - duben (pokud nám to hygienická opatření umožní) každou středu 14.00 - 14.45 h.
Do kroužku můžete nadané přeškoláky hlásit prostřednictvím emailu kyrova@zsuvoz.cz. Do přihlášky uvádějte jméno dítěte, bydliště, výsledek vyšetření nadání z PPP nebo datum vyšetření nadání a telefonní kontakt na jednoho z rodičů. Přihlášení můžete učinit do 15. ledna. Před zahájením kroužku budete podrobněji informováni o organizaci. Případné dotazy k obsahové stránce kroužku zodpoví indrova@zsuvoz.cz


Logická olympiáda

Registrace do letošní Logické olympiády, pořádané Mensou ČR, byla zahájena.
Přihlásit se můžete zde. Pozor, ukončení registrace je 30.9. 2020.
LO 2020


Opatření k zahájení školního roku

Vážení rodiče, před zahájením nového školního roku obdržela každá škola od MŠMT manuál „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke Covid-19.

Na základě informací, doporučení a závazných pokynů vás budeme aktuálně informovat o hygienických a protiepidemických opatřeních školy.

Návštěvy školy zákonnými zástupci dětí a žáků a ostatních dospělých osob budou omezeny na minimum.
Pokud to bude možné, uskutečněte návštěvu po předchozí domluvě se zaměstnanci školy.
Při pobytu ve škole musí mít příchozí osoby roušku nebo jiný ochranný prostředek k zakrytí dýchacích cest.

Školní systém EduPage

eda201909121017104062.jpgVážení rodiče a žáci,

v březnu 2020 jsme na vzdálenou výuku začali používat školní systém Edupage. Od nového školního roku 2020/2021 pokračuje naše škola v jeho používání. Pro rodiče doporučujeme používat mobilní aplikaci.
Návody zde.


Od 1. září 2020 mohou rodiče omlouvat nepřítomnost žáka ve výuce dvěma způsoby:
1) Ospravedlnenky Rodicia
2) Ospravedlnenky cez mobil
Oba videonávody naleznete zde (ve 2. a 3. řádku).

Přihlásit do Edupage se můžete na https://zsuvoz.edupage.org vpravo dole. Pokud neznáte svoje přihlašovací údaje, klikněte na „Neznám přihlašovací jméno nebo heslo“, zadejte vaši emailovou adresu a přihlašovací údaje vám na ni budou zaslány.

Veškeré návody na práci s Edupage naleznete zde: https://help.edupage.org/

V případě problému kontaktujte svého třídního učitele.

Hledáme kolegu


Nástroje pro stránku