Vítejte na stránkách třídy 1.B.

<html><B><FONT FACE=„Timesnewroman“ SIZE=„5“ COLOR=„blue“><LEFT> Organizace prvního školního týdne </CENTER></FONT></B><Br></html>

04.09.2023 - zahájení školního roku - v 7:40 hod si Vás s dětmi vyzvednu před školou, v ruce budu mít ceduli s nápisem 1.B. S přítomnými se odebereme do třídy. Kdo se zpozdí, najde si žáka s cedulí 1.B a v doprovodu žáků 9. ročníků budete odvedeni do třídy.

Tento den se děti nepřezouvají, nepotřebují přezůvky a ani klíčky se zámkem. Nepotřebují ani psací potřeby. Mohou si vzít aktovku, kam si uloží pracovní sešity a odnesou si je domů k podepsání a obalení.

Pondělí 4.9.2023 8:00 hodin- Slavnostní zahájení školního roku V 8:45 hodin - paní vychovatelka Zdeňka Šmaková si odvede všechny děti do školní družinky, rodiče zůstávají se mnou ve třídě na třídní schůzky, kde Vám budou sděleny další informace k provozu školy. V 9:30 hod schůzky ukončíme a odvedu Vás do prostor školní družiny, kde si svoje děti převezmete.

V pondělí z provozních důvodů školní jídelna nefunguje! Obědy jsou od úterý pro přihlášené žáky.

V úterý 5.9. budou mít děti výuku od 8:00 - 9:40 hodin. Následuje školní družina a oběd. Děti si donesou již psací potřeby a všechny pracovní sešity.

Ve středu 6.9. budou mít děti výuku od 8:00 -10:45 hod. V tento den bude následovat kroužek Bruslení, oběd, družina. Nejpozději ve středu by měl být znám rozvrh a přiděleny šatní skříňky. Informovat Vás budu přes školní systém.

Ve čtvrtek 7.9. budou mít děti výuku od 8:00 - 11:40 hod. Následuje oběd a školní družina.

V pátek 8.9. bude probíhat výuka dle rozvrhu. Opět upřesním.