AktuálněTým pedagogů ZŠ Úvoz přeje všem svým žákům i jejich rodičům klidné a přitom radostné prázdniny. Během nich bude škola otevřena vždy ve středu od 8.00 do 12.00 h. V novém školním roce vás rádi přivítáme v pondělí 4. září 2017.


Závěrem školního roku...

Poslední dny a týdny školního roku 16/17 byly jako obvykle „vytuněné“. Jezdilo se na školy v přírodě, výlety a exkurze, proběhl tradiční vodácký kurz i cyklistické soustředění. Uzavíraly se práce ve školních kroužcích a klubech, pro děti i rodiče si účastníci kroužku Muzikál připravili vydařené vystoupení. Své dovednosti předvedli žáci naší školy rovněž v (již tradiční) soutěži Úvoz má talent. K vidění byla čísla taneční, hudební a sportovní na skutečně vysoké úrovni. Vítězi letošního ročníku se stala Karolína Jelínková (4.A) - sportovní gymnastika - a David Štolfa (6.B) - breakdance. V posledním týdnu proběhly na školním hřišti jako obvykle - atletické závody. Skákalo se, běhalo, házelo i vrhalo.

Do toho se samozřejmě ještě učilo, prezentovalo, testovalo a zkoušelo (v některých případech velmi intenzivně …), takže poslední školní den se rozdávala většinou samá pěkná vysvědčení.

A nakonec přišlo loučení. Tak jako první školní den přivítali prvňáčky žáci devátého ročníku, nyní se role obrátily a na tu poslední cestu naše nejstarší vyprovodili ti nejmenší. Před školou se to objímalo, loučilo, vzpomínalo, obdarovávalo, i trochu plakalo… ale slovy klasika „…něco pěkného se končí, něco pěkného začíná…“. Přejeme všem letošním deváťákům, ať se jim v jejich dalším životě daří. Věříme, že vzpomínat budou v dobrém. My určitě budeme…

zs_uvoz_skola_s_napisem.jpg

Návštěvník: 475969 Webdesign: S44 s.r.o. v technologii DokuWiki